„Banek” już na torach śląskiej metropolii

4 godzin temu

Tramwaje Śląskie oficjalnie zaprezentowała nowy tramwaj, który wyprodukowała spółka Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz. To pojazd typu 2017N-10, który jeszcze tego samego dnia rozpoczął…

Idź do oryginalnego materiału