Banki po złotych latach. Czy w 2026 r. zostało jeszcze paliwo do wzrostu wycen? [Analiza] (Analizy i komentarze)

sii.org.pl 2 godzin temu
Banki były jednymi z najlepszych aktywów do inwestowania na GPW w ostatnich latach. Rosnące stopy procentowe, rekordowe wyniki odsetkowe, poprawiająca się jakość portfela kredytowego oraz powrót wysokich dywidend stworzyły mieszankę, którą rynek zwyczajnie pokochał. Najlepiej widać to po zachowaniu WIG-Banki.
Idź do oryginalnego materiału