Po ponad dwóch miesiącach zakończyło się „wciskanie” pod tory kolejowe betonowego segmentu o wadze ponad 5,5 tys. ton. W przyszłości poprowadzona zostanie w nim obwodnica Oświęcimia – wciśnięty w nasyp element pomieści aż sześć pasów ruchu. Zastosowana technologia pozwoliła prowadzić prace związane z budową drogi bez wstrzymywania ruchu kolejowego. Betonowy segment wciśnięty pod tory. Pomieści sześć pasów ruchu