Brakuje wody. Jest apel do mieszkańców

1 godzina temu
Gminny Zakład Usług Komunalnych w Hrubieszowie z siedzibą w Świerszczowie zwrócił się do mieszkańców z prośbą o rozsądne i oszczędne korzystanie z wody. Powodem apelu są utrzymujące się warunki suszowe oraz zwiększone zużycie wody pobieranej z sieci wodociągowej.
Idź do oryginalnego materiału