Cardano pokonuje barierę 0,5 dolara: czy ADA przekroczy granicę 1 dolara w drugim kwartale?

biegowelove.pl 1 miesiąc temu
  • Cena ADA wzrosła o ponad 8% w ciągu ostatnich siedmiu dni.
  • Większość wskaźników rynkowych wskazywała na dalszy wzrost cen.

Kiedy sytuacja na rynku zaczęła się robić interesująca i wiele kryptowalut zarejestrowało się na zielono, Cardano [ADA] To również nie zawiodło.

W rzeczywistości byki ADA weszły na rynek, gdy cena symbolu przekroczyła krytyczną strefę oporu, wskazując na nadchodzący masowy wzrost.

Cardano przełamuje barierę

Kapitalizacja rynkowa monet Dane Okazało się, iż cena Cardano wzrosła o ponad 8% w ciągu ostatnich siedmiu dni, a 15 maja nabrała tempa w górę.

W chwili pisania tego tekstu token jest notowany na poziomie 0,4848 USD, a kapitalizacja rynkowa wynosi ponad 17,29 miliarda USD, co czyni go 10. największą kryptowalutą.

Jednak niedawna pompa cenowa nie wystarczyła, aby większość inwestorów ADA osiągnęła zyski. Według opinii IntoTheBlock DanePonad 58% inwestorów ADA zabrakło pieniędzy.

Ale ten scenariusz może niedługo się zmienić, gdy ADA wyłamie się z byczego wzorca.

Niedawno opublikował post World of Charts, popularny analityk kryptowalut ćwierkać Co wskazuje, iż cena ADA przełamała zwyżkowy wzór flagi, który utworzył się na wykresie 8-godzinnym.

Z tweeta wynika, iż ​​ADA osiągała zysk na poziomie około 10%, a pompa mogła pozwolić na wzrost ceny tokena o 100%. jeżeli tak się stanie, w nadchodzących tygodniach inwestorzy mogą zobaczyć, iż Cardano osiągnie poziom 1 dolara.

Potencjalny cel tygodniowy ADA

Cel 1 USD może być zbyt ambitny w perspektywie krótkoterminowej. Dlatego AMBCrypto oceniło wskaźniki ADA, aby zobaczyć, dokąd zmierza w tym tygodniu.

Z naszej analizy danych Santiment wynika, iż ​​wskaźnik MVRV ADA poprawił się, co można uznać za wskaźnik wzrostowy.

Wolumen obrotu również pozostał wysoki, a cena wzrosła, co stanowiło podstawę do wzrostu.

Jednak prędkość Cardano spadła w zeszłym tygodniu. Oznacza to, iż ADA była rzadziej wykorzystywana w transakcjach w określonym przedziale czasowym.

źródło: Santiment

Większość wskaźników rynkowych również wskazywała na kontynuację wzrostu cen. Na przykład cena ADA utrzymywała się powyżej 20-dniowej wykładniczej średniej kroczącej (EMA). Wskaźnik MACD pokazał wyraźną byczą przewagę na rynku.

Co więcej, Chaikin Funds Flow (CMF) odnotował gwałtowny wzrost, wskazując na kolejny wzrost cen.

Źródło: Widok handlowy


czyta Prognoza cen Cardano (ADA). 2024-25


Następnie sprawdziliśmy dane Hyblock Capital, aby znaleźć docelowy poziom, jaki ADA może osiągnąć do końca tego tygodnia. Nasza analiza wykazała, iż ​​w Cardano nastąpi masowy wzrost likwidacji w pobliżu poziomu 0,492 dolara.

Ponieważ wyższe likwidacje często prowadzą do korekt cen, ADA może osiągnąć ten poziom, zanim nieco zwolni. jeżeli jednak uda mu się przebić powyżej tej wartości, jego cena może w tym tygodniu osiągnąć 0,5 lub 0,528 dolara.

Źródło: Hyblock Capital

Idź do oryginalnego materiału