Co z prowizjami niesłusznie naliczonymi przez VeloBank klientom ex-Citi? Składać reklamację? Czekać? Widzę tylko jedno rozwiązanie

21 godzin temu

W poniedziałek VeloBank wysłał komunikat, w którym poinformował o zakończeniu integracji, czyli przenoszenia pół miliona detalicznych klientów Citi Handlowego do swoich systemów informatycznych. Natomiast otwarte pozostają pytania o dziwne prowizje naliczone klientom oraz o koszty, które klienci ponieśli w związku z katastrofalnymi błędami popełnionymi w procesie integracji, w tym z brakiem dostępu do swoich pieniędzy. Uważam, iż jest tylko jedno rozwiązanie, żeby ten problem uciąć. Ale - jak wynika z tego, co pisze do klientów bank - nie zanosi się na jego zastosowanie

Idź do oryginalnego materiału