W poniedziałek VeloBank wysłał komunikat, w którym poinformował o zakończeniu integracji, czyli przenoszenia pół miliona detalicznych klientów Citi Handlowego do swoich systemów informatycznych. Natomiast otwarte pozostają pytania o dziwne prowizje naliczone klientom oraz o koszty, które klienci ponieśli w związku z katastrofalnymi błędami popełnionymi w procesie integracji, w tym z brakiem dostępu do swoich pieniędzy. Uważam, iż jest tylko jedno rozwiązanie, żeby ten problem uciąć. Ale - jak wynika z tego, co pisze do klientów bank - nie zanosi się na jego zastosowanie
Co z prowizjami niesłusznie naliczonymi przez VeloBank klientom ex-Citi? Składać reklamację? Czekać? Widzę tylko jedno rozwiązanie
21 godzin temu
- Strona główna
- Finanse i gospodarka
- Co z prowizjami niesłusznie naliczonymi przez VeloBank klientom ex-Citi? Składać reklamację? Czekać? Widzę tylko jedno rozwiązanie
Powiązane
Ojcowie też są chronieni. Mają więcej praw, niż myślicie
49 minut temu
Rywal Pepco rozpycha się w Polsce. Jutro otworzy 300. sklep
1 godzina temu
Nowy komunikat ws. cen paliw. Ci kierowcy zapłacą mniej
1 godzina temu
Polecane
Wodociąg Kumelsk. Woda ponownie nadaje się do spożycia
39 minut temu
Bad Homburg: oto pierwsza rywalka Świątek
50 minut temu
Kolejne umowy z przedstawicielami NGO podpisane
1 godzina temu











