Coś niedobrego dzieje się w branży. Kolejna duża giełda krytowalut kończy działalność

2 tygodni temu

Giełda kryptowalut Bittrex Global kończy funkcjonowanie, zaledwie kilka miesięcy po tym, jak rozpoczęła działalność w Stanach Zjednoczonych.

Handel na platformie zostanie zatrzymany w dniu 4 grudnia br.

Obiecujący start i szybki koniec

Przedsiębiorstwo poinformowało już swoich klientów, by do tego czasu dokonali wszystkich niezbędnych transakcji na platformie.

„Z wielkim żalem ogłaszamy, iż Bittrex Global podjął decyzję o zakończeniu swojej działalności. Decyzja ta nie została podjęta pochopnie i rozumiemy niedogodności, jakie może ona stanowić dla naszych cenionych klientów. Od poniedziałku 4 grudnia 2023 r. wszelka działalność handlowa na Bittrex Global zostanie wyłączona. Po tym terminie klienci będą mogli wycofywać aktywa jedynie w ramach procesu likwidacji. Rozumiemy, iż ta wiadomość może budzić obawy i pytania, dlatego chcemy zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić sprawny i przejrzysty proces likwidacji w tym okresie” – napisano w komunikacie.

Jak zapewniają przedstawiciele firmy, wszystkie środki i tokeny pozostają bezpieczne na platformie Bittrex Global i można je wypłacić – zgodnie z obowiązującym prawem oraz warunkami świadczenia usług – w dowolnym momencie, korzystając z możliwości wypłat na platformie.

Giełda kryptowalut funkcjonowała nieźle – ale krótko

Wiadomo już, iż handel na Bittrex Global zostanie zawieszony od poniedziałku 4 grudnia o godzinie 18:00 UTC (19L00 czasu warszawskiego). Należy mieć na uwadze, iż klienci firmy nie mogą bezpośrednio wycofywać środków w USD. jeżeli posiadają oni saldo w USD, muszą je przekonwertować na EUR lub kryptowalutę, aby móc wypłacić powiązane środki.

Bittrex Global poinformował również, iż Globalny Program Poleceń Bittrex zostaje zakończony. Wszystkie nagrody zdobyte za transakcje zrealizowane do 19 listopada 2023 r. włącznie zostaną wypłacone w nadchodzących dniach.Dodajmy, iż wszystkie promocje już się zakończyły, a wszystkie transakcje podlegają teraz standardowej tabeli opłat Bittrex Global.

Idź do oryginalnego materiału