Czołowy producent czołgów ma trafić na giełdę – rząd przejmuje udziały

3 godzin temu

NIemiecki rząd zapłaci miliardy za akcje czołowiego producenta zbrojeniowego Europy – głównie po to, by po IPO nie wykupili ich Francuzi.

Idź do oryginalnego materiału