Czy Algotech (ALGT) pójdzie śladem LINK i osiągnie 10-krotny wzrost w 2024 r.?

1 miesiąc temu

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Chainlink (LINK) doświadczył ogromnego wzrostu od momentu swojej premiery. W ciągu dwóch lat wykazał fenomenalny wzrost o 4650% do rekordowego poziomu 47,5 USD z poziomu 1 USD. Na podstawie rankingu CoinMarketCap zajmuje w tej chwili 12. miejsce z kapitalizacją rynkową wynoszącą około 11 189 544 480 USD

W tym roku doszło do znaczącego naruszenia bezpieczeństwa w przestrzeni kryptowalut. Kradzież LINK o wartości 900 000 USD, której celem były aktywa Chainlink, wstrząsnęła społecznością kryptowalutową. Wydarzenie to nie tylko spowodowało znaczne straty finansowe, ale także poważnie wpłynęło na zaufanie inwestorów do protokołów bezpieczeństwa ekosystemu.

Algotech (ALGT) to znaczący projekt, którego wyniki wzbudziły uznanie inwestorów oraz nadzieję, iż może obrać podobną drogę jak LINK we wczesnych latach gwałtownego wzrostu. Projekt zebrał ponad 1,1 miliona dolarów w ciągu dwóch dni rundy przedsprzedażowej. Analitycy uważają, iż Algotech ma obiecującą przyszłość i może przewyższyć znaczące monety, takie jak LINK.

Algotech wykaże podobny wzrost jak Chainlink (LINK) w 2021 r.?

Dzięki ogromnemu wzrostowi i rekordowemu poziomowi 47,5 USD w 2021 r. niezwykłe wyniki LINK pokazują, iż kryptowaluta o solidnych podstawach i tokenomice może wyprzeć starsze projekty. Dzięki wzrostowi ceny LINK inwestorzy wierzą, iż Algotech ze względu na solidne podstawy i deflacyjną monetę ERC-20 może osiągnąć rekord wszech czasów.

Chainlink odgrywa kluczową rolę w branży blockchain, dostarczając dokładne, wiarygodne dane wspierające tworzenie i zarządzanie aktywami cyfrowymi. Z drugiej strony Algotech (ALGT) wykorzystuje zaawansowane algorytmy i uczenie maszynowe, aby zapewnić handlowcom wydajność i precyzję.

Zarówno Chainlink, jak i Algotech mają praktyczne zalety: Chainlink jest istotny dla aktywów w świecie rzeczywistym (RWA) i narracji tokenizacji, które odgrywają kluczową rolę w branży kryptowalut, podczas gdy Algotech rozwija podstawowe koncepcje decentralizacji i technologii AI. W rezultacie Algotech ma realną użyteczność, która zachęca do adopcji.

ALGT vs LINK – porównanie rynkowe

Wielu milionerów Chainlink spekuluje na temat spodziewanej podwyżki cen LINK. Spadek z zeszłego tygodnia wynosi tylko około 1%, ale jeżeli trend się utrzyma, może być jeszcze gorzej. Według krytyków token LINK nie osiąga sukces, na miarę projektu na taką skalę.

Z drugiej strony, platforma TradFi firmy Algotech oferuje ekscytującą propozycję wartości dla inwestorów dzięki deflacyjnej podaży. W miarę wyczerpywania się oferty przedsprzedażowej oczekuje się, iż moneta będzie zyskiwać na wartości wraz z rosnącym popytem.

Ze względu na znakomite wyniki projektu na początku 2024 r. oczekuje się, iż jego wartość gwałtownie wzrośnie powyżej obecnego poziomu 0,04 USD. Analitycy przewidują, iż jego wartość osiągnie rekordowy poziom 2 USD, zanim zostanie notowany na większej liczbie giełd, co wskazuje na znaczny wzrost o 300% zarobków pierwszych inwestorów.

Fot. materiały partnera

Oczekuje się, iż Algotech wzrośnie o 300% po prywatnej rundzie zalążkowej o wartości 1,1 mln USD

Algotech staje się obiecującą okazją dla inwestorów. Algorytmiczna platforma handlowa wykorzystuje zaawansowane uczenie maszynowe, aby wzmocnić pozycję traderów. Algotech strategicznie wyłonił się jako znaczący konkurent dla LINK, jednocześnie wykazując podobieństwa do projektów, które zmieniły świat kryptowalut.

Projekt ma szansę stać się jedną z gwiazd potencjalnej hossy. Wraz z rosnącym popytem w przedsprzedaży, bardzo prawdopodobny jest ogromny wzrost powyżej obecnego poziomu.

Deflacyjna moneta ERC-20 jest również wspierana przez solidną tokenomikę, która zapewnia ciągłe reinwestowanie w rozwój w celu wspierania rozwoju platformy handlowej. Zaangażowanie Algotech w innowacje zapewnia przejrzystość, skalowalność i przyjazne dla użytkownika doświadczenia.

Dowiedz się więcej:
Odwiedź przedsprzedaż Algotech
Dołącz do społeczności Algotech

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Idź do oryginalnego materiału