Czy ApeCoin (APE) znajdzie wsparcie na poziomie 1,50 USD i zbliży się do 2 USD?

2 tygodni temu

ApeCoin (APE) nie zdołał w kilku próbach przebicia się powyżej obszaru oporu na 1,50 USD od listopada.

Po osiągnięciu wczoraj szczytu na poziomie 1,59 USD, Apecoin spadł dziś ponownie poniżej tego obszaru. Czy cena w końcu się wybije?

ApeCoin odnotowuje paraboliczny wzrost

Cena ApeCoin wzrosła od czasu, gdy w dniu 9 października spadła do nowego dołka wszech czasów (ATL) na poziomie 1 USD. Wzrost ten nastąpił po parabolicznej rosnącej linii trendu wsparcia, ostatnio potwierdzonej w dniu 18 listopada (zielona ikona).

Po walidacji cena APE odbiła się znacznie i przebiła poziomy obszar oporu przy 1,35 USD. Doprowadziło to do dzisiejszego szczytu na poziomie 1,56 USD.

Pomimo wybicia, ApeCoin nie zamknął się powyżej oporu na 1,50 USD. Zamiast tego utworzył długi górny knot (czerwona ikona). To już trzeci taki knot utworzony w tym obszarze oporu.

Wykres APE/USDT dzięki Tradingview

Binance Japan ogłosiło, iż w dniu 17 listopada wprowadzi na rynek 13 nowych tokenów, a wśród nich znajdzie się ApeCoin.

Co mówią analitycy?

Ze względu na trwający wzrost, traderzy kryptowalut i analitycy na X mają bycze prognozy dotyczące przyszłego trendu cenowego ApeCoin.

Sheldon_Sniper uważa, iż wzrost przyspieszy jeszcze bardziej ze względu na wybicie z długoterminowej opadającej linii trendu oporu. Napisał na Twitterze, że:

“Nadchodzi mega eksplozja, niedługo dotrze do tej zielonej strefy, w której, jak sądzę, nie będziemy przebywać zbyt długo.”

Wykres APE/USDT / Źródło: X

Tyrion Trades ma podobnie bycze prognozy, sugerując, iż cena ApeCoin wzrośnie powyżej 2 USD. Wykorzystuje horyzontalne obszary, aby określić, iż cena APE przebije się i przyspieszy wzrost.

Prognoza ceny APE: Jak długo potrwa wzrost?

Analitycy techniczni wykorzystują teorię fal Elliotta do identyfikacji powtarzających się długoterminowych wzorców cenowych i psychologii inwestorów. Pomaga im to określić kierunek trendu.

Najbardziej prawdopodobne wyliczenie wskazuje, iż APE rozpoczął pięciofalowy ruch w górę po swoim ATL (biały). jeżeli ta liczba fal jest prawidłowa, cena znajduje się w tej chwili w trzeciej fali tego wzrostu. Liczenie podfali jest zaznaczone na czarno.

Jeśli liczba ta jest prawidłowa, ApeCoin przyspieszy swój wzrost i niedługo zamknie się powyżej 1,50 USD. Najbardziej prawdopodobnym celem dla szczytu następnego ruchu cenowego APE jest poziom 2,30 USD, utworzony przez nadanie falom pierwszej i trzeciej stosunku 1:1,61.

Byłby to wzrost o 55%, licząc od obecnej ceny.

Wykres APE/USDT dzięki Tradingview

Pomimo tej byczej prognozy ceny ApeCoin, spadek poniżej najniższego poziomu fali drugiej na poziomie 1,27 USD (czerwony) unieważni pozytywną prognozę. W takim przypadku APE może spaść o 25% do 1,10 USD.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą rynku kryptowalut przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Najlepsze platformy dla krypto inwestoró

BeInCrypto Polska - Czy ApeCoin (APE) znajdzie wsparcie na poziomie 1,50 USD i zbliży się do 2 USD?

Idź do oryginalnego materiału