Czy ten altcoin będzie wielkim zwycięzcą kolejnej hossy? Sprawdzamy potencjał kilku wyróżniających się kandydatów

1 tydzień temu

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

W dynamicznym środowisku kryptowalut doświadczeni traderzy, szukając nowych okazji, nie lekceważą projektów. Pierwsze miesiące 2024 roku wyłoniły kilka dobrze zapowiadających się tokenów, które mogą pozytywnie zaskoczyć w kolejnej hossie. W tym artykule postaramy się przejrzeć najciekawsze propozycje, które mają potencjał do znacznych wzrostów. Wśród nich są dobrze znane projekty, ale również jeden dobrze rokujący nowicjusz.

BlastUP niczym viralowy film. Projekt zbiera 4 miliony dolarów w ciągu kilku tygodni

BlastUP, główny launchpad na Blast, wywołał ostatnio poruszenie w świecie kryptowalut swoim oszałamiającym debiutem. Projekt zebrał 4 miliony dolarów w ciągu zaledwie kilku tygodni. Wielu sprytnych inwestorów spieszy się z zakupem tokenów BlastUP, zanim ich wartość gwałtownie wzrośnie.

Posiadacze tokenów BlastUP mogą korzystać z szeregu przywilejów, w tym udziału w Airdrop, ekskluzywnych nagród lojalnościowych za udział w IDO oraz możliwości zarabiania odsetek poprzez staking.

BlastUP wyróżnia się z tłumu. Wspierany przez Blast, szósty co do wielkości blockchain według TVL, oferuje prawdziwą użyteczność jako platformę startową dla przedsięwzięć DApp. Pamiętając o swoim motto „rośnij szybciej, zarabiaj więcej”, BlastUP koncentruje się na napędzaniu sukcesu startupów blockchain. Ci, którzy dołączą do BlastUP, staną się częścia projektu, który ma szansę zaistnieć jako kolejny wielki gracz na rynku.

>> Kup tokeny BlastUP, zanim poszybują w górę <<

Polygon (MATIC): Kontynuacja spadków?

Polygon (MATIC) odnotował spadek ceny w krótkim okresie. W ciągu ostatniego tygodnia spadła o około 14%, a w ujęciu miesięcznym o prawie 18%. Z drugiej strony MATIC wzrósł o ponad 60% w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Cena wahała się ostatnio między 0,96 USD a 1,07 USD. Wskaźniki sugerują, iż cena wykonuje ruchy korekcyjne po wcześniejszych wzrostach.

Biorąc pod uwagę obecną dynamikę MATIC, wydaje się, iż znajduje się on na rozdrożu. Istnieje potencjał wzrostu, zwłaszcza przy rosnącej popularności kryptowalut, ale inwestorzy powinni być ostrożni, ponieważ cena zawsze może spaść. Wsparcie na poziomie 0,91 USD może się utrzymać, ale przełamanie poniżej może spowodować spadek do poziomu 0,80 USD. jeżeli pojawi się presja zakupowa, cena może przetestować opór na poziomie 1,14 USD, a następnie 1,25 USD.

Jupiter: Możliwe szanse i ryzyka

Jupiter (JUP) odnotował znaczące zyski, rosnąc o 15,79% w ciągu ostatniego tygodnia. W ciągu ostatniego miesiąca jego wartość wzrosła o 157,48%. W ciągu sześciu miesięcy zaobserwowano imponujący skok o 5071%. w tej chwili kurs JUP waha się między 1,39 USD a 1,94 USD. Ze wskaźnikiem RSI na poziomie 41,61, moneta znajduje się w strefie neutralnej, a jej ruch cenowy wydaje się być raczej na ścieżce korekcyjnej niż impulsywnej.

Patrząc w przyszłość, JUP może przetestować najbliższy opór na poziomie 1,94 USD, a jeżeli dynamika zostanie utrzymana, drugi poziom oporu – 2,14 USD. Jednak spadek poniżej obecnego wsparcia na poziomie 1,30 USD może nastąpić przed jakimkolwiek ruchem w górę, z kolejnym kluczowym wsparciem na poziomie 1,03 USD, jeżeli trend się odwróci. Przy 10-dniowej wartości SMA na poziomie 1,56 USD i mieszanych sygnałach ze wskaźników takich jak MACD, inwestorzy mogą dostrzec zarówno potencjał wzrostowy, jak i potrzebę ostrożnego handlu w najbliższym czasie.

Ondo Finance: Między korektą a wzrostem

Wartość Ondo wahała się między 0,85 USD a 1,08 USD. W ciągu zaledwie tygodnia jego cena spadła o około 13%, ale patrząc na ostatni miesiąc, wzrosła o około 65%. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy wzrost był ogromny i wyniósł około 2575%. Obecny wzorzec jest bardziej po stronie korekcyjnej, co sugerują niektóre wskaźniki, takie jak 10-dniowa prosta średnia krocząca (0,81 USD) znajdująca się poniżej 100-dniowej SMA (0,89 USD).

Biorąc pod uwagę imponujący sześciomiesięczny wzrost ONDO, wielu oczkuje dalszych skoków cen. Należy jednak zachować ostrożność. Przy RSI na poziomie 38,04, moneta znajduje się na neutralnym terytorium, a ujemny poziom MACD sugeruje pewne niedźwiedzie nastroje. Najbliższe mocne punkty cenowe dla ONDO to 1,18 USD jako opór i 0,73 USD jako wsparcie. Jego przyszłość może przynieść zyski, jeżeli przełamie wcześniejsze opory, ale może również napotkać spadki, jeżeli osiągnie poziomy wsparcia.

Polkadot: Spadki i wahania cen

Kurs Polkadot (DOT) odnotował ostatnio spadek o 12,13% w ciągu ostatniego tygodnia i o 9,81% w ciągu ostatniego miesiąca, wahając się w tej chwili między 9,27 a 10,04 USD. Pomimo tego trendu spadkowego, sześciomiesięczna prognoza pokazuje imponujący wzrost o 111%. Na tym etapie cena wydaje się być w fazie korekty, ponieważ porusza się poniżej najbliższego poziomu oporu 10,43 USD i powyżej najbliższego poziomu wsparcia 8,89 USD.

Patrząc w przyszłość, Polkadot (DOT) może napotkać zarówno możliwości ożywienia, jak i ryzyko dalszych spadków. Z drugiej strony, jeżeli impet kupujących przekroczy 10,43 USD, następna przeszkoda znajduje się na poziomie 11,20 USD. jeżeli jednak cena nie zdoła się utrzymać, może przetestować poziomy wsparcia na poziomie 8,89 USD, a choćby 8,12 USD. RSI i Stochastic wskazują na potencjalny zwrot z warunków wyprzedania, a MACD wykazuje niewielką negatywną dynamikę. Zatem jest miejsce na ostrożny optymizm wśród inwestorów.

Podsumowanie

Altcoin, na który opisaliśmy na początku, wyróżnia się znacznym potencjałem do wzrostu w kolejnej hossie. MATIC, JUP, ONDO i DOT mogą oferować pewne perspektywy wzrostu w krótkim okresie, ale mogą nie dorównać możliwościom BlastUP. Jego wyróżniająca się koncepcja i integralna rola w ekosystemie Blast zapewnia mu znaczny wzrost i czyni go głównym kandydatem dla inwestorów, którzy chcą wykorzystać obecne ożywienie na rynku.

Strona: https://blastup.io/

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Idź do oryginalnego materiału