Aż 81% młodych Polaków skorzystało w ciągu ostatniego roku z opcji odroczenia zapłaty. Elastyczne płatności to codzienność dla osób w wieku od 18 do 30 lat. Ich założenia spełnia także karta kredytowa w Banku BNP Paribas.

Klasyczny produkt, który dogania nowoczesność
Badanie Banku BNP Paribas pokazuje wyraźnie, iż pokolenie Polaków, które wchodzi w dorosłość, bardzo chętnie korzysta z możliwości, jakie dają elastyczne płatności. Ta grupa szczególnie ceni w nich wygodę i możliwość kontrolowania swojego budżetu. Bank BNP Paribas przypomina, iż korzyści tego typu rozwiązań od dawna znajdują się w ofercie banku. Mowa o karcie kredytowej, a więc produkcie, z którego w ostatnim roku skorzystało 25% Polaków w wieku od 18 do 30 lat.
„Klienci często są zaskoczeni, jak wiele dodatkowych możliwości daje karta kredytowa. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, iż karty oferują nie tylko odroczenie płatności, ale również szereg usług, które podnoszą ich komfort i bezpieczeństwo. Dają atrakcyjne bonusy, takie jak ubezpieczenie podróżne czy dostęp do programów lojalnościowych. Młodzi szczególnie cenią sobie też możliwość dodania karty do portfela elektronicznego, np. w telefonie. Poza tym terminowe spłaty to budowanie historii kredytowej, co w przyszłości ułatwia uzyskanie większych kredytów. Połączenie elastyczności, bezpieczeństwa i dodatkowych funkcji często przekonuje Klientów, iż karta kredytowa to więcej niż tylko narzędzie płatnicze” – mówi Maciej Chlebowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Sieci w Banku BNP Paribas.
Karta kredytowa to rozwiązanie, które łączy w sobie zalety płatności odroczonych oraz ratalnych. Zarządzanie limitami, spłaty, historia transakcji i dodatkowe benefity dostępne są w jednej aplikacji bankowej, co daje pełną kontrolę nad finansami oraz wygodę użytkowania.

Tłusty Czwartek w tym roku nie zaskoczy cenami. Analiza Banku BNP Paribas

Dwa banki w Polsce z dużymi zwolnieniami. Jeden z nich wycofuje się z kraju
Czytaj więcej

Lokata bankowa czy konto oszczędnościowe – najlepsze oferty na koniec 2024

Porównujemy aktualne opłaty za konta bankowe!

Zlecenie stałe, a polecenie zapłaty – czym się różnią i jak działają?
