Fred Krueger: „Wartość rynkowa eteru jest oderwana od rzeczywistości”

1 miesiąc temu

Dyrektor generalny EOS Lynux i współzałożyciel WorkCoin powiedział, iż rzeczywista użyteczność i wartość rynkowa Ethereum jest przeszacowany.

Fred Krueger obawia się, iż wzrost wartości rynkowej eteru i drugiej najpopularniejszej kryptowaluty osiągający nowe roczne maksimum nie ma podłoża fundamentalnego. Doświadczony inwestor twierdzi, iż doszedł do takiego wniosku obserwując stały spadek poziomu zaangażowania użytkowników blockchaina Ethereum.

„Liczba aktywnych codziennych użytkowników sieci Ethereum spadła prawie o połowę, ze 120 000 w 2021 r. do zaledwie 66 000 na początku 2024 r. Jedna z najlepszych aplikacji, Uniswap V3, ma zaledwie 16 000 unikalnych użytkowników dziennie, w porównaniu z ponad 60 000 w 2020 r.” – powiedział Kruger.

Biznesmen wierzy, iż ostry kontrast pomiędzy wysoką kapitalizacją rynkową Etheru a bezpośrednim wykorzystaniem blockchainu nadaje drugiej co do wielkości kryptowalutie adekwatności i cechy tokenów memowych, takich jak Shiba Inu.

Fred Krueger uważa, iż ​​Ether jest nie tylko przewartościowany, ale także stoi w obliczu ostrej konkurencji ze strony innych blockchainów, które przewyższają Ethereum zarówno pod względem kosztów transakcji, jak i szybkości przetwarzania transakcji.

Teraz, po krótkim wzroście do 3 000 dolarów. wartość rynkowa ETH powróciła do poziomów 2800 – 2900 $.

Ostatni grudzień Fred Krueger zasugerował, iż długoterminowy szum wokół projektu kryptograficznego Solana to nic innego jak sposób na odwrócenie uwagi społeczności kryptograficznej od zbliżającej się rewolucji Bitcoin.

Источник: bits.media

Idź do oryginalnego materiału