Gaz-System buduje kolejny terminal LNG. Tusk: „Sam na siebie zarobi”

1 dzień temu
Zdjęcie: Foto: materiały prasowe


Gaz System podjął decyzję o budowie drugiego pływającego terminala w Zatoce Gdańskiej – powiedział we wtorek przed posiedzenie Rady Ministrów premier Donald Tusk. Podkreślił, iż inwestycja nie będzie finansowana z budżetu.
Idź do oryginalnego materiału