Gaz-System wybuduje drugi pływający terminal LNG. Tusk: „Inwestycja w bezpieczeństwo, która zarobi na siebie”

1 godzina temu
Zdjęcie: Foto: materiały prasowe


Gaz System podjął decyzję o budowie drugiego pływającego terminala w Zatoce Gdańskiej – powiedział we wtorek przed posiedzenie Rady Ministrów premier Donald Tusk. Podkreślił, iż inwestycja nie będzie finansowana z budżetu.
Idź do oryginalnego materiału