Zarząd Grupy Azoty twierdzi, iż spółka opuściła szpitalny OIOM, ale wyniki finansowe w dalszym ciągu są katastrofalne. Za 2025 rok strata wyniosła przeszło 5 miliardów złotych. Do tego dochodzą zarzuty o zatrudnianie kolejnych menadżerów.
Grupa Azoty opuszcza OIOM, ale wyniki finansowe wciąż są katastrofalne. Za dużo menadżerów i doradców w Warszawie?
3 tygodni temu
Zdjęcie: Grupa Azoty opuszcza OIOM ale wyniki finansowe wciąż są katastrofalne
- Strona główna
- Finanse i gospodarka
- Grupa Azoty opuszcza OIOM, ale wyniki finansowe wciąż są katastrofalne. Za dużo menadżerów i doradców w Warszawie?
Powiązane
Niemiecka gospodarka tonie w problemach
1 godzina temu
Polecane
Kawa skutecznie powalczyła i ma ćwierćfinał
42 minut temu
Hubert Hurkacz jeszcze nie opuszcza Holandii
1 godzina temu
Nowy wpis Chwalińskiej. Piękne słowa
1 godzina temu
Tie-breaki pogrążyły Huberta Hurkacza
1 godzina temu














