Jak w piekle. Podali temperatury. Oto miasto rekordzista

2 godzin temu
Niedziela szykuje się rekordowo. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej podał temperaturę powietrza na godz. 12.00. W południe termometry w wielu miejscach w kraju pokazywały już ponad 35 stopni Celsjusza. Najwyższą temperaturę zanotowano na zachodzie - 37,5 stopnia.
Idź do oryginalnego materiału