Koniec bramek na kolejnej autostradzie. Kierowcy nie będą już płacić
2 godzin temu
Zdjęcie: Bramki na autostradzie Źródło: Newspix.pl / MIchal Fludra
GDDKiA przygotowuje się do likwidacji bramek poboru opłat na autostradzie A4 między Gliwicami a Wrocławiem. To kolejny etap zmian na tej trasie.
- Strona główna
- Finanse i gospodarka
- Koniec bramek na kolejnej autostradzie. Kierowcy nie będą już płacić
Powiązane
Biedronka otwiera nowy magazyn. Zatrudni 500 osób
1 godzina temu
Od G20 do G7. Ofensywa programowa na Poland Future Summit
1 godzina temu












