Koniec monopolu Orlenu w imporcie gazu do Polski? Winne spółki skarbu państwa

1 godzina temu
Orlen, Unimot, a także Polska Grupa Energetyczna, zakontraktowały moce przesyłowe trzeciego terminala LNG, który ma powstać w Polsce. Jak się dowiadujemy w tym gronie znajduje się także Enea. Orlen dotychczas rozdawał karty, jeżeli chodzi o import gazu do Polski....
Idź do oryginalnego materiału