
Ledger rozpoczyna nową współpracę z Cyvers Alerts, znaną firmą zajmującą się bezpieczeństwem w środowisku Web3. Partnerstwo ma na celu zintegrowanie innowacyjnej funkcji bezpieczeństwa o nazwie „Transaction Check” z portfelami Ledgera.
- Ledger ogłosił współpracę z Cyver Alerts.
- Celem kooperacji jest wprowadzenie w systemie Ledger innowacyjnej funkcji bezpieczeństwa o nazwie „Transaction Check”.
Ledger łączy siły z Cyver Alerts
Ledger integruje ze swoim systemem funkcję „Transaction Check”. Dzieje się to we współpracy z Cyver Alerts. Celem zmiany jest to, by położyć kres podpisywaniu transakcji bez wiedzy użytkownika. Chodzi więc o eliminację luki, która naraża użytkowników na phishing, ataki hakerskie i kradzieże.
🚨 Say goodbye to blind signing and welcome to secure signing.@Ledger 's new Transaction Check, powered by Cyvers, stops phishing, scams & hacks before they happen.
✅ AI-based risk scores
✅ Human-readable summaries
✅ Real-time fraud detection
Read our full blog:… pic.twitter.com/wtwwOk1R2N
— 🚨 Cyvers Alerts 🚨 (@CyversAlerts) May 5, 2025
W szczególności chodzi o podpisywanie transakcji w blockchainie bez pełnego zrozumienia jej zawartości. Często dzieje się tak z powodu niejasnych lub nieczytelnych danych transferowych. Oszuści skutecznie wykorzystują takie zjawisko, aby oszukać posiadacza kryptowalut i zmusić go do autoryzacji „fałszywych” transakcji.
Transaction Check
Transaction Check rozwiązuje wszystkie wspomniane zagrożenia. Funkcja bezpieczeństwa firmy wykorzystuje najnowocześniejszą technologię AI firmy Cyvers, aby zapewnić szybkie wykrywanie oszustw, czytelne dla człowieka podsumowania przelewów, a także oparte na AI wyniki oceny ryzyka. Dzięki temu funkcja ta pozwala użytkownikom na bezpieczny i przejrzysty przegląd transakcji przed jej potwierdzeniem.
Ledger podkreśla w swoim komunikacie to samo: jego platforma umożliwi teraz użytkownikom uzyskanie ocen ryzyka i alertów przed zakończeniem przelewu w sieci bloków.
Wszystko dzieje się w czasie. gdy oszuści zaczęli wysyłać do klientów Ledger pisma z prośbą o ponowną weryfikację ich portfela. Przestępcy, cynicznie podszywając się pod producenta, proszą ofiary o zeskanowanie kodu QR i wprowadzenie prywatnej frazy odzyskiwania portfela. Oczywiście aktualizacja to próba kradzieży kryptowalut.