Od 25 czerwca Leo Express rozpocznie obsługę nowego połączenia łączącego Frankfurt, Pragę i Przemyśl. W pierwszym etapie przewoźnik uruchomi pociągi na trasie Frankfurt – Praga – Bogumin, natomiast odcinek do Przemyśla będzie obsługiwany autobusami. Po zakończeniu prowadzonego w Polsce badania równowagi ekonomicznej przewoźnik planuje skierować na całą trasę pociągi. Bilety na nowe połączenie są dostępne
Leo Express rusza z połączeniem Frankfurt – Praga – Przemyśl
Zdjęcie: LeoExpress_economy-class

2 dni temu








