Rada Nadzorcza Pol-Miedź Trans powołała z dniem 15 czerwca 2026 r. Łukasza Górnickiego na stanowisko Prezesa Zarządu spółki. Łukasz Górnicki jest menedżerem z wieloletnim doświadczeniem zdobytym m.in. w branży finansowej i kolejowej. Pracował w takich spółkach jak PKP LHS, PKP S.A. oraz PKP Polskie Linie Kolejowe, gdzie realizował projekty rozwojowe, inwestycyjne i modernizacyjne związane z
Łukasz Górnicki nowym prezesem Pol-Miedź Trans
Zdjęcie: pmt_111ed-030_pf

2 dni temu





![PKP Intercity Remtrak. Tak się polonizuje niemieckie wagony! [zdjęcia]](https://www.rynek-kolejowy.pl/img/20260623201104remtrakniemieckifotLMalinowski7.jpeg)

