Wiceminister infrastruktury i pełnomocnik rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego Piotr Malepszak odniósł się do działalności czeskiego przewoźnika RegioJet na polskim rynku kolejowym. W jego ocenie główną przyczyną niepowodzenia przedsięwzięcia był przyjęty model biznesowy, który nie pozwalał osiągnąć rentowności. Jak stwierdził Piotr Malepszak, jeżeli przewoźnik chciałby poważnie wejść na polski rynek dalekobieżnych przewozów pasażerskich, powinien uruchamiać
Malepszak o wycofaniu RegioJet: To się finansowo nie spinało
Zdjęcie: regiojet_pkpic

1 dzień temu








