Mamy już tak dużo OZE, iż wysadza nam system energetyczny

3 godzin temu
Zdjęcie: Zdjęcie ilustracyjne / autor: Fratria


Polski system energetyczny nie wytrzymuje nadmiaru energii solarnej – w efekcie trzeba wyłączać kolejne instalacje, by zachować bezpieczeństwo dostaw. – Nie potrzebujemy już więcej farm słonecznych i wiatraków na lądzie – ocenia Anna Łukaszewska-Trzeciakowska, była minister klimatu i środowiska.
Idź do oryginalnego materiału