Mamy już tak dużo OZE, iż wysadza nam system energetyczny
Zdjęcie: Zdjęcie ilustracyjne / autor: Fratria
Polski system energetyczny nie wytrzymuje nadmiaru energii solarnej – w efekcie trzeba wyłączać kolejne instalacje, by zachować bezpieczeństwo dostaw. – Nie potrzebujemy już więcej farm słonecznych i wiatraków na lądzie – ocenia Anna Łukaszewska-Trzeciakowska, była minister klimatu i środowiska.

3 godzin temu












