Michał Stajniak, XTB: Złoto wróci powyżej 5000 USD za uncję
Zdjęcie: Foto: parkiet.com
Rynek zbyt agresywnie wycenia podwyżki stóp procentowych w Stanach Zjednoczonych. To prowokuje korektę spadkową złota i srebra. Długoterminowe perspektywy dla metali pozostają pozytywne – mówi Michał Stajniak, wicedyrektor działu analiz w XTB.

2 godzin temu






