Ministerstwo Finansów nie zamierza rozszerzać świadczenia mieszkaniowego na funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej. Resort przekonuje, iż brak dodatku dla celników nie narusza konstytucyjnej zasady równości, a decyzja wynika m.in. z ograniczeń budżetowych i odrębności przepisów regulujących zasady wynagrodzenia.