Na to rozwiązanie czekali wszyscy klienci Binance. BNB Vault to idealny przepis na zysk

cryps.pl 1 miesiąc temu

Binance ma dla Ciebie doskonałą ofertę, która gwarantuje Ci wiele korzyści z jednego kliknięcia. Dołącz do programu BNB Vault i patrz, jak dodatkowy dochód pasywny spływa na Twoje konto.


  • Jeżeli posiadasz trochę tokenów BNB i nie jesteś do końca pewien, w ramach której strategii inwestycyjnej zarządzać tą kryptowalutą, to BNB Vault jest najlepszą odpowiedzią w tej kwestii,
  • BNB Vault to opcja stanowiąca hybrydę nagród pochodzących z programu Simple Earn oraz uczestnictwu w platformie Binance Launchpool. Skorzystanie z tej alternatywy oferuje nam dodatkowy dochód pasywny z konkurencyjną stopą zysku.

Dlaczego warto zainteresować się BNB Vault?

Należysz do tej grupy kryptowatowych inwestorów, którzy wierzą w HODLing i czekają, aż hossa na rynku rozpocznie się na dobre? No to prawdopodobnie sobie jeszcze trochę poczekasz, bowiem najlepsze miesiące wzrostów na wykresach cenowych dopiero przed nami.

Tak więc i Twoje BNB prawdopodobnie jeszcze wzrosną na wartości, ale po co w tym czasie mają się kurzyć bezczynnie w wallecie?

BNB Vault to świetne rozwiązanie od giełdy Binance, które pozwoli Ci generować dodatkowy dochód pasywny dzięki przeznaczeniu tych środków m.in. na poczet stakingu w ramach projektów Earn oraz Launchpool.

Co najważniejsze, ruch ten nie wiąże się z żadnym ryzykiem, który mógłby doprowadzić do utraty posiadanych przez Ciebie aktywów.

Wyobraź sobie, iż przeznaczasz po prostu swoje tokeny na poczet zasilenia płynności danej puli pożyczkowej, z której i tak te muszą do Ciebie wrócić powiększone o dodatkowe APY.

I to jest ogólnie prawda, bowiem aktywa w ramach BNB Vault mogą być mogą być między innymi przeznaczone na poczet programu pożyczkowego Binance (tzw. Elastyczna Stawka).

Wszystko sprowadza się do tego, iż użytkownicy Binance, którzy posiadają w pełni zweryfikowane konta, mogą zdeponować swoje BNB w odpowiedniej puli. Tam system platformy dokonuje automatycznego przydzielenie tych środków na poczet której z dostępnej możliwości.

Mogą one zarabiać dla nas w ramach yield farmingu, stakingu projektów DeFi czy wspominanego zasilania płynności kapitału dostępnego do pożyczenia przez innych klientów.

Dołączenie do programu BNB jest banalnie proste i wystarczy zrobić to dzięki jednego kliknięcia.

Oczywiście nie możemy pominąć tematu nagród, które będą stanowić nasz dochód pasywny. Wiadomo, iż dla czystego funu nikt nie udziela się w tego typu inicjatywach. Te możemy zdobyć właśnie poprzez udział naszych BNB w różnych produktach, a łączna suma wszystkich benefitów jest łączona i każdego dnia dystrybuowana wśród użytkowników zasilających ogólny skarbiec.

Poziom dochodu pasywnego, jaki nam spłynie, zależy od zdeponowanych BNB oraz obowiązującej strategii.

Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

Idź do oryginalnego materiału