Ciekawa sytuacja. Największa na świecie giełda kryptowalutowa - prawdopodobnie też najpopularniejsza taka platforma w Polsce - oficjalnie przyznała, iż nie będzie w stanie uzyskać europejskiej licencji MiCA. A więc nie będzie mogła obsługiwać klientów w Europie. Wycofała swój wniosek o licencję złożony w Grecji i zapowiedziała, iż będzie się kontaktowała z "dotkniętymi" klientami, by wytłumaczyć im co dalej. Najprawdopodobniej kilkaset tysięcy miłośników kryptoaktywów zostanie odciętych od możliwości handlowania nimi

1 dzień temu


![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)
