Niedźwiedzie panoszą się na warszawskiej giełdzie
Zdjęcie: Foto: AdobeStock
Cały tydzień na GPW stał pod znakiem przewagi sprzedających. W piątek WIG20 stracił 0,7 proc. Na razie wciąż jednak to tylko korekta, a nie zmiana trendu.

11 godzin temu






![Niemcy lepsi od Belgii. To oni będą kolejnym rywalem Polaków [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MZ4JD6HYF5J9O-C461.jpg)

