Obiecali konto za darmo, a i tak naliczali opłaty. Klient musiał patrzeć bankowi "na ręce"
6 godzin temu
Zdjęcie: / Shutterstock
Czytelnik przysłał nam pismo Alior Banku, w którym ten obiecuje mu rok bez opłat za konto i kartę. Opłaty i tak były pobierane. To dobry powód, żeby co jakiś czas zaglądać na własny rachunek.
- Strona główna
- Finanse i gospodarka
- Obiecali konto za darmo, a i tak naliczali opłaty. Klient musiał patrzeć bankowi "na ręce"
Powiązane
Ostatni taki weekend dla kierowców. Zapłacą więcej
23 minut temu
MINIATURA dla naukowców z UW
1 godzina temu
Polecane
"O mój Boże". Eksperci ocenili losowanie Wimbledonu
39 minut temu
Kapitalne wieści! Polak zadebiutuje na Wimbledonie
1 godzina temu
Drabinka Wimbledonu. Znamy rywalki Świątek i Chwalińskiej
1 godzina temu
Kiedy zagrają Polacy w Wimbledonie? Świątek już zna godzinę
1 godzina temu









![Szlem pełen niespodzianek, a Polacy (znów) wśród bohaterów [OPINIA]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3e5dfaabb3d4_83955247.jpg)







