Otwarto węzeł na S7 w mazowieckim

1 dzień temu
Zmieniła się organizacja ruchu na węźle łączącym drogę ekspresową S7 z drogą wojewódzką nr 571 Naruszewo – Pułtusk. Do użytku kierowców oddano trzy z czterech łącznic węzła Przyborowice. Niebawem powinny zakończyć się wszystkie prace.Otwarto węzeł na S7 w mazowieckim
Idź do oryginalnego materiału