O nas

Polskie.AI Sp. z o.o.
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań

Nasze pełne dane znajdziesz na tej stronie.


Co robimy?


1. Zajmujemy się analizą tekstów za pomocą technologii AI, wyspecjalizowaną w języku polskim i jego niuansach. Potrafimy z dowolnego tekstu (np. artykułu prasowego) precyzyjnie wychwycić prezentowany w nim światopogląd w 7 różnych płaszczyznach: polityka, ekonomia, ekologia, seks i aborcja, wiara, stosunek do Rosji, oraz stosunek do narkotyków. Możemy też przygotować dedykowane rozwiązanie analityczne specjalnie pod Twoje potrzeby.

2. Tworzymy tytuły prasowe, publikujące teksty o dowolnie wybranym zakresie światopoglądowym, targetowane pod ściśle określone grupy czytelników.

3. Pomagamy też tworzyć oficjalne wydawnictwa prasowe, działające jako legalne firmy i podnoszące wiarygodność naszych tytułów prasowych. Zobacz, co konkretnie możemy zrobić dla Ciebie.


Dlaczego my, a nie ChatGPT?


1. Nasze rozwiązania zostały zaprojektowane od samego początku pod kątem języka polskiego, oraz polskiej specyfiki politycznej, społecznej, ekonomicznej, medycznej, kulturalno-celebryckiej, edukacyjnej, sportowej, przestępczej, religijnej i pogodowo-klimatycznej - w przeciwieństwie do ChatGPT, dla którego język polski jest zaledwie jednym z ponad 80 języków dodatkowych, a realia poszczególnych krajów zna bardzo pobieżnie.

2. Potrafimy wykrywać w artykułach tzw. reklamę natywną, oraz określać jej natężenie, od bardzo delikatnego product placementu, aż po ordynarny spam. A następnie odpowiednio reagować, chowając zbyt komercyjne artykuły, albo np. tylko wycinając parametry afiliacyjne z niektórych linków.

3. Skanujemy na bieżąco cały publiczny Internet i mamy zindeksowane niemal wszystkie publicznie dostępne treści w języku polskim. Na przykład ta strona na bieżąco zaciąga nowe artykuły z ok. 300 tysięcy różnych źródeł.

4. Jesteśmy przystępni cenowo. Nie rozdrabniamy się na żadne tokeny i dajemy Ci możliwość działania na dużo szerszą skalę, przy jednoczesnym zachowaniu racjonalnych jak na Polskę kosztów. Rozliczamy się za gigabajty przetworzonych danych lub gigabity zarezerwowanej przepustowości łącz i serwerów.


Jaki jest cel istnienia tej strony?


W żaden sposób nie zarabiamy na istnieniu tej strony: nie wyświetlamy reklam ani linków afiliacyjnych, nie zbieramy danych użytkowników. Stanowi ona jedynie demonstrację technologiczną naszych możliwości.