Pacjenci onkologiczni nie powinni być dyskryminowani przy zawieraniu umów finansowych – stwierdził Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szef organu nadzorczego skierował do ministra finansów Andrzeja Domańskiego wniosek o podjęcie działań, które wprowadziłyby prawo do bycia zapomnianym w sektorze finansowym dla osób po zakończonym leczeniu.