Przedsprzedaż Sealana na finiszu: ostatni moment na zakup

3 miesięcy temu

Artykuł zawiera treści sponsorowane.

Twórcy Sealana 6 czerwca ogłosili, iż 25 czerwca o godzinie 20 czasu polskiego zakończy się przedsprzedaż kryptowaluty. Oznacza to, iż pozostało niespełna 18 dni na zakup Sealana. Inwestorzy mają więc kilka czasu w nabycie tokena przed jego debiutem na giełdach.

Czy warto kupić Sealana? Poniżej przyglądamy się temu memecoinowi i kończącej się fazie przedsprzedaży, a także analizujemy jego prognozy i sens inwestowania w tę kryptowalutę.

Sealana – co to za kryptowaluta?

Sealana to memecoin, który urzekł społeczność swoją unikalną mieszanką komediowego amerykańskiego patriotyzmu i satyry politycznej. Maskotką projektu została foka – inwestor, który wiedzie niezbyt zdrowy tryb życia degena.

Całymi dniami skupia się na analizie i prognozach, aby nie przegapić okazji na rynku krypto. Przesiadywanie przed komputerem doprowadziło fokę do nadwagi, która jest naturalnym efektem jej obżarstwa. Co więcej, w jej pokoju panuje spory nieporządek.

Memecoin cross-chain

Sealana początkowo działała wyłącznie na blockchainie Solana. Z czasem rozszerzyła jednak swe horyzonty i stała się jednym z niewielu wielołańcuchowych memecoinów. w tej chwili kryptowaluta jest dostępna także na Binance Smart Chain i Ethereum, co zwiększa jej atrakcyjność.

Udostępnienie tokena na wielu łańcuchach świadczy o zaangażowaniu projektu w integrację i elastyczność, jak również zaspokojenie potrzeb szerokiego grona inwestorów i zwiększenia zasięgu. Decyzja o wyjściu poza Solanę podkreśla też duże ambicje Sealany. Technologia cross-chain zyskuje popularność. Korzysta z niej coraz więcej nowych memecoinów, w tym Dogeverse i Base Dawgz.

Wsparcie społeczności

Można by rzec, iż Sealana wystartowała bez jakiegoś sprecyzowanego planu na przyszłość. Twórcy nie stworzyli białej księgi ani nie opisali mapy drogowej projektu. Sealana nie ma żadnego konkretnego zastosowania. Nie znamy też planów zespołu co do zwiększenia użyteczności. Przeciwnicy memecoinów określają takie kryptowaluty jako shitcoiny.

Jednak Sealana nie jest w tym samotna. Na rynku nie brakuje monet memowych, które nie mają zastosowań. Należy do nich choćby Pepe, który notuje ostatnio świetne wyniki. Memecoiny – niemalże wbrew logice – radzą sobie jednak świetnie. Na swoich barkach niesie je społeczność, która kupuje monety i bierze aktywny udział w kształtowaniu ich przyszłości.

Podobnie wygląda to w przypadku Sealany. Projekt zebrał wokół siebie grupę entuzjastów, która liczy na jego powodzenie. Jak pokazuje historia Pepe i wielu innych memecoinów, brak zdefiniowanej użyteczności nie stoi na drodze do sukcesu. Takie aktywa potrafią przez lata utrzymywać swoją wartość, a choćby ją zwiększać.

Niemniej trzeba mieć na uwadze, iż takie kryptowaluty stają się aktywem o bardziej spekukacyjnym charakterze, co może oznaczać duże zyski, ale czasami też straty. Kluczem do sukcesu memecoinów jest oparcie projektu na zabawnym memie, który przyciągnie inwestorów, a następnie utrzymanie ich zainteresowania, jak również zwiększanie popularności tokena w mediach społecznościowych.

Udana przedsprzedaż Sealana

Fot. materiały partnera

Sealana stała się dostępna wraz z początkiem maja tego roku. Wówczas wystartowała przedsprzedaż, w ramach której projekt zebrał już ponad 3 miliony dolarów. Brak miękkiego lub twardego limitu fazy przedsprzedaży nie powstrzymał entuzjazmu społeczności. Zebrane środki podkreślają duże zainteresowanie kryptowalutą. Dowcipne podejście do kultury kryptowalutowej trafiło w gusta inwestorów.

Sukces przedsprzedaży świadczy też o skutecznej strategii i atrakcyjności marki. Projekt wykorzystał siłę mediów społecznościowych oraz kultury memów do zbudowania lojalnej i zaangażowanej społeczności. w tej chwili konta Sealana w social mediach śledzi ok. 20 tysięcy osób: 11,5 tysiąca na platformie X oraz 8,5 tysiąca na Telegramie.

Cena SEAL w przedsprzedaży została ustalona na stałym poziomie, który wynosi 0,022 USD. Faza przedsprzedaży zakończy się 25 czerwca o godz. 20 czasu polskiego. Wszyscy inwestorzy, którzy dokonali kupna Sealana, otrzymają swoje tokeny kilka dni po tej dacie. niedługo projekt planuje debiut na giełdach, który umożliwi swobodny handel kryptowalutami.

Jeśli interesuje cię ten memecoin, kup Sealana przed zakończeniem przedsprzedaży, gdy cena jest stosunkowo niska. Po wejściu na giełdy krypto token może zyskać na wartości, jak miało to miejsce niedawno w przypadku Slothana. SLOTH łączy z Sealaną kilka podobieństw, w tym wykorzystanie nietypowego mema. W projekcie Slothana wiodącą postacią jest bowiem leniwiec.

Podsumowanie

Sealana wyróżniła się na tle konkurencji na tyle mocno, iż zaciekawiła wielu entuzjastów, którzy cenią sobie humor i satyrę. Najlepiej świadczy o tym faza przedsprzedaży, w której projekt zebrał finansowanie w wysokości ponad 3 milionów dolarów. Choć niektóre kryptowaluty notowały choćby jeszcze bardziej udane przedsprzedaże, wynik ten należy uznać za sukces.

Sealana nie ma ustalonej tokenomiki, mapy drogowej ani użyteczności, a mimo to skłoniła tysiące entuzjastów do zainwestowania w projekt. To zainteresowanie dobrze wróży na przyszłość, gdyż memecoiny opierają swoją wartość głównie na społeczności.

Jeśli Sealana zdołała w nieco ponad miesiąc przykuć uwagę tylu inwestorów, istnieje szansa, iż po debiucie na giełdach popularność kryptowaluty jeszcze się zwiększy. Przedsprzedaż SEAL kończy się już niedługo, bo 25 czerwca, co oznacza, iż inwestorzy mają ostatnią szansę na zakup tokena.

Artykuł zawiera treści sponsorowane.

Idź do oryginalnego materiału