
USA nałożyły sankcje na rafinerię złota. Oficjalnie ze względu na oskarżenia o finansowanie partyzantów, nieoficjalnie – interesy wydobywcze.

USA nałożyły sankcje na rafinerię złota. Oficjalnie ze względu na oskarżenia o finansowanie partyzantów, nieoficjalnie – interesy wydobywcze.