Solaris uruchomił nową halę w Środzie Wielkopolskiej

evertiq.pl 5 godzin temu
Solaris oddał do użytku nową halę produkcyjną w gminie Środa Wielkopolska. Inwestycja zwiększy możliwości wytwórcze producenta o około 500 pojazdów rocznie i ma wesprzeć realizację planów dalszego wzrostu na rynku zeroemisyjnego transportu publicznego.
Idź do oryginalnego materiału