TTMS ma umowę ramową

1 tydzień temu

Konsorcjum Transition Technologies MS (TTMS) i Transition Technologies-Software podpisało z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) umowę ramową dającą możliwość świadczenia usług wsparcia w zakresie rozwoju systemów informatycznych, podała spółka. Maksymalna wartość zleceń, jakie mogą trafić do TTMS, to 15,6 mln zł.

„Oferta konsorcjum Transition Technologies MS i Transition Technologies-Software jest jedną z najkorzystniejszych w postępowaniu NCBR dotyczącym zakupu wsparcia w zakresie systemów informatycznych. Podpisana na tej podstawie umowa ramowa uprawnia TTMS do składania ofert w odpowiedzi na zaproszenie zamawiającego. Zamówienia wykonawcze będą dotyczyły świadczenia usług wdrażania, utrzymania, rozwoju i wsparcia systemów informatycznych wspierających funkcjonowanie NCBR. Po każdorazowym dokonaniu oceny ofert, zamawiający podpisze umowę wykonawczą z wybranym wykonawcą, który przedstawił najkorzystniejszą ofertę” – czytamy w komunikacie.

„NCBR przewidział w umowie ramowej realizację zadań wymagających istotnie zróżnicowanych kompetencji IT – tworzenia architektury systemów informatycznych, zarządzania projektami IT czy automatyzacji, ale też odwołań do uczenia maszynowego, rozwiązań chmurowych czy big data. Mogliśmy odpowiedzieć na tak szeroki przedmiot zamówienia dzięki zupełnie unikalnemu doświadczeniu, które zespół TTMS nabywał w długookresowych przedsięwzięciach realizowanych dla szczególnie wymagających sektorów, jak farmaceutyczny czy zbrojeniowy i dla przemysłu” – dodał prezes TTMS Sebastian Sokołowski, cytowany w komunikacie.

Umowa ramowa z NCBR została zawarta na okres 36 miesięcy lub do wyczerpania środków stanowiących maksymalną wartość kontraktu, podano także.

Grupa kapitałowa Transition Technologies działa od 1991 r. Ponad 2000 inżynierów oprogramowania, architektów IT i programistów pracujących w TT dostarcza zaawansowane rozwiązania technologiczne dla rynku energii, gazu, przemysłu 4.0 i bioinformatyki oraz zapewnia kompleksowy outsourcing usług IT i produkcji systemu dla wielu światowych korporacji. W skład grupy wchodzi 10 wyspecjalizowanych w swoich obszarach spółek.

Źródło: ISBnews

Idź do oryginalnego materiału