Szybki zdalny wniosek kredytowy dla klientów firmowych VeloBanku jest już aktywny. VeloFlowee opiera się na systemie o tej samej nazwie.

VeloFlowee
Nowe rozwiązanie funkcjonuje w oparciu o dwa podstawowe narzędzia. Mowa o Portalu Klienta oraz systemie operacyjnym VeloFlowee. Za pośrednictwem pierwszego odbywa się pierwsze spotkanie z doradcą banku. Następnie klient samodzielnie może złożyć zdalny elektroniczny wniosek kredytowy i wymagane dokumenty. Narzędzie umożliwia również pobranie wszystkich niezbędnych druków.
Cały wniosek jest procedowany zdalnie systemem VeloFlowee, aż do momentu wypłaty środków. Podczas całego procesu dostępny jest również kontakt z doradcą.
„To kolejna sprawa, którą można załatwić całkowicie zdalnie. Mimo iż rozwiązanie wydaje się w dzisiejszych czasach oczywiste, to VeloBank stawia na rozwój technologii opartej na interfejsie doradca-klient. VeloBank po raz kolejny pokazuje, na czym polega xTremeAgile. Inni się przymierzają, my wprowadzamy” – mówi Tomasz Otto, dyrektor zarządzający obszaru mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w VeloBanku.
Odbiorcy nowego rozwiązania
Z nowego procesu kredytowego mogą skorzystać firmy, w tym osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, spółki cywilne, jawne, partnerskie, komandytowe, komandytowo-akcyjne, z ograniczoną odpowiedzialnością oraz akcyjne i proste spółki akcyjne. Za jego pomocą można zawnioskować o o kredyt w rachunku bieżącym, kredyt obrotowy odnawialny i nieodnawialny, kredyt inwestycyjny, kredyt ekologiczny, pożyczkę/kredyt gospodarczy, kredyt stok, linię wielocelową oraz limit transakcyjny.
Wysokość przyznanego finansowania zależna jest od oceny zdolności kredytowej klienta. Rozwiązanie VeloFlowee zostało opracowane we współpracy z Finture.

Festiwalowe karty ING Silesia Beats. Bank zaprezentował dwa wzory

VeloFlowee. Nowy proces kredytowy dla klientów firmowych VeloBanku
Czytaj więcej

Prezenty za otwarcie konta osobistego i wysoka stawka na koncie oszczędnościowym. W niektórych bankach to ostatnia chwila na bonus

Kredyt hipoteczny – zmiany

Samozatrudnienie: na czym polega i jakie są koszty?
