Od wtorkowego wieczoru nie kursują pociągi regionalne i dalekobieżne w Niemczech. Deutsche Bahn (Koleje Niemieckie) przed północą poinformowało o awarii łączności GSM-R. Z tego powodu wstrzymano ruch kolejowy w całym kraju. Podyktowane było to względami bezpieczeństwa.W Niemczech stanęły pociągi. Wielka awaria łączności GSM-R