Webinar i Q&A z Tomaszem Palaczem, CEO i współzałożycielem Liftero (Czat inwestorski)

sii.org.pl 2 godzin temu
W poniedziałek 29 czerwca o godz. 11:00 odbędzie się webinar i sesja Q&A z Tomaszem Palaczem, CEO Liftero. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z debiutem giełdowym w dniu 30 czerwca o godz. 11 oraz planami rozwoju w sektorze kosmicznym.
Idź do oryginalnego materiału