"Wróciłam ze łzami w oczach". Czeszka o zakupach w polskim sklepie

2 godzin temu
Mieszkanka Czech wybrała się do Polski, bo liczyła na wyraźnie niższe ceny i realne oszczędności. Na miejscu zobaczyła jednak sceny, które sprawiły, iż ten wyjazd opisała jako osobistą "lekcję pokory" – relacjonuje czeski portal seznam.cz. - "Wróciłam ze łzami w oczach" - relacjonowała kobieta.
Idź do oryginalnego materiału