Wystarczy tylko dowód osobisty. Darmowa komunikacja miejska dla seniorów
Zdjęcie: Starszy mężczyzna w garniturze i z torbą na lewym ramieniu wsiada do tramwaju podpierając się laską w prawej ręce.
Darmowa komunikacja miejska jest przywilejem senioralnym po przekroczeniu odpowiedniego wieku. Nie brak emerytów, którzy jeżdżą komunikacją miejską w pełni legalnie bez biletów. Wystarczy posiadać tylko dowód osobisty.

1 godzina temu









![WTA Bad Homburg: O której Iga Świątek gra z Emmą Navarro? [TRANSMISJA]](https://i.iplsc.com/-/000MYLIYJECKTGSM-C461.jpg)

