Z JSW do Tauronu. Łukasz Czopik rezygnuje z funkcji szefa rady nadzorczej węglowej spółki
Zdjęcie: Foto: materiały prasowe
Przewodniczący Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej Łukasz Czopik złożył rezygnację z pełnienia funkcji w radzie nadzorczej spółki ze skutkiem na 30 czerwca 2026 r. – poinformowała w środę JSW.

2 godzin temu



![Gorzej się nie dało. Tak zakończył się pierwszy set w meczu Świątek [WIDEO]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3bf7f94aae22_42412042.png)



