Zaproszenie na debatę on-line

biznestuba.pl 2 tygodni temu
Jesteśmy uczestnikami, a czasami też czynnymi aktorami, procesów decydujących o efektywności i kulturze pracy – nie tylko w skali naszych organizacji. Jednym z dylematów stojących przed nami jest kwestia wyboru między poziomem różnorodności a spójności zespołów i organizacji. Z jednej strony coraz bardziej doceniamy różnorodność przekonań, pochodzenia, pokoleń czy płci a z drugiej widzimy, iż pewien stopień podobieństwa osób w zespołach i w firmie (chociażby pod względem wartości) nie tylko jest potrzebny, ale także może ułatwiać efektywną pracę. Jak sobie z tym dylematem poradzić we własnych organizacjach? To podstawowe pytanie, na które poszukamy odpowiedzi.

Główne tematy:
Czy rzeczywiście bardziej różnorodne zespoły to „nasza przyszłość”?
Jak budować zespoły, skoro najbardziej lubimy pracować z „podobnymi do nas”?
Jak firma może tworzyć wspólnotę mimo / a może z uwzględnieniem różnorodności?
Działania, które powinniśmy wdrożyć „tu i teraz” aby być gotowym na to co „przyniesie jutro”.
Studia przypadków
Inspiracje z różnych stron świata.

Dlaczego warto uczestniczyć?
Debata to głównie przestrzeń na wymianę koncepcji oraz pomysłów, które mogą być inspiracją zarówno dla zespołów HR jak i kadry zarządzającej oraz menedżerskiej. jeżeli szukamy takich inspiracji, to nie tylko warto wysłuchać samej debaty, ale zadbać o to, aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania lub zweryfikować własne pomysłu. Zadbamy o taką możliwość.
Debatę poprowadzą: Grzegorz FilipowiczPrzedsiębiorca i ekspert Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Business Partner w ForFuture. Certyfikowany konsultant Human Performance Management – HPI.
Dorota DublankaDyrektor Zarządzający – Dyrektor Departamentu Departament Zasobów Ludzkich i Organizacji KIR
Damian SowaSzef Działu Bhp i Członek Zespołu Zarządzania Różnorodnością w Grupie Eurocash Praktyk Rozwoju, Coach, Mentor, Menedżer i Project Menedżer
Bernadetta BieszczaninPedagożka, terapeutka, przedsiębiorczyni, trenerka szkolenia „Neuroróżnorodność, czyli siła myślenia poza schematami jako klucz do innowacji w biznesie” w ALK.
Idź do oryginalnego materiału