Złoto może uratować ludzkie życie? Jak je wywieźć w czasie zagrożenia? – Wywiad z Renatą Lenik

2 miesięcy temu

Cena złota uzależniona jest od wielu czynników gospodarczych, ekonomicznych czy militarnych. Bez względu na to jak złoto kwotowane jest w danym momencie. Zawsze znajdą się głosy, iż jest za drogo lub okazyjnie tanio. Według Renaty Lenik są sytuację, w których wszystkie te czynniki schodzą na plan dalszy, a złoto potrafi osiągnąć najwyższą cenę. Jak bezpiecznie nabywać, przetrzymywać i przewozić kruszec? – o tym oraz wielu innych ciekawych kwestiach opowiada Renata w najnowszym wywiadzie.

Renata Lenik – kim jest i o czym opowiada?

Renata Lenik to ekspert rynku złota z FlyingAtom Gold, posiada 10 letnie doświadczenie w branży inwestycji alternatywnych. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, można ją spotkać na GoldUp. Czyli spotkaniach miłośników metali szlachetnych, gdzie ostatnio przedstawiła temat wpływu pandemii na rynek złota. Tym razem Renata zagościła u Finansowej Płotki, gdzie opowiedziała historię powstania firmy FlyingAtom Gold. Przedstawiła zmieniające się regulację, które dotykają posiadaczy złota. Wady oraz zalety kruszcu, a także ogólną sytuację metali szlachetnych, jak i dilerów złota w Polsce. Ekspert w wywiadzie mierzy się z popularnymi hasłami na temat złota. Takimi jak “złoto nie płaci odsetek” oraz wyjaśnia pochodzenie wahań ceny złota w ostatnim czasie. o ile inwestujesz już w metale szlachetne lub dopiero zaczynasz swoją przygodę, bądź zastanawiasz się czy ją zacząć to ten wywiad jest idealny dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Spotkanie ekspertów rynku złota?

Renate możesz spotkać osobiście i zadać jej nurtujące pytanie na temat złota już 23 września w Katowicach na drugiej edycji GoldUp. Już w najbliższą sobotę (23.09) w Q Hotel Plus Katowice spotykają się eksperci, pasjonaci rynku metali szlachetnych oraz inwestycji.

Dołącz do nich i weź udział w sześciu unikalnych prelekcjach, złotym konkursie, w którym na zwycięzcę czekają złote nagrody. Poszerzaj swoją sieć kontaktów podczas networkingu oraz zbadaj swoje złoto oraz srebro inwestycyjne dzięki spektrometru.

Startujemy już w tę sobotę o godz. 12:00 – wstęp wolny!
Link do wydarzenia – https://fb.me/e/4AJggYvgz

Idź do oryginalnego materiału