Budimex oddaje do użytku węzeł autostradowy na Słowacji

eurobuildcee.com 6 godzin temu
W niedzielę, 21 czerwca, przedstawiciele Budimeksu, NDS (Národná diaľničná spoločnosť) oraz słowackiego rządu przecięli symboliczną wstęgę na skrzyżowaniu dróg D1 i D4, oddając do użytku jedną z najważniejszych inwestycji infrastrukturalnych na Słowacji.
Idź do oryginalnego materiału