W niedzielę, 21 czerwca, przedstawiciele Budimeksu, NDS (Národná diaľničná spoločnosť) oraz słowackiego rządu przecięli symboliczną wstęgę na skrzyżowaniu dróg D1 i D4, oddając do użytku jedną z najważniejszych inwestycji infrastrukturalnych na Słowacji.