Co z opłatami za przepłynięcie Ormuz? "Żaden kraj nie ma prawa"

2 godzin temu
Zdjęcie: Sekretarz stanu USA Marco Rubio w garniturze i krawacie, z przypinką flagi USA, na ciemnym tle.


Nie będzie pobierania opłat od statków przepływających przez cieśninę Ormuz - takie zapewnienie padło w Abu Dhabi z ust sekretarza stanu USA Marco Rubio. Dodał on, iż Stany Zjednoczone mają w tej kwestii poparcie wszystkich państw regionu.
Idź do oryginalnego materiału