Grupa V4 ma wspólne cele. Wśród nich ETS i niższe ceny energii

1 godzina temu
Zdjęcie: Premierzy państw V4 stoją przy mównicach na tle flag narodowych podczas szczytu na Węgrzech.


Premier RP Donald Tusk na spotkaniu Grupy Wyszehradzkiej na Węgrzech powiedział, iż grupa V4 "będzie jedną z największych potęg", o ile wróci do wspólnego działania. Wymienił również, jakie postulaty łączą państwa formatu. Wszyscy premierzy zgodzili się, iż będą dążyć do obniżenia cen energii.
Idź do oryginalnego materiału