Foxconn chce sprowadzić 300 pracowników z Mongolii do Czech

evertiq.pl 7 godzin temu
Firma Foxconn planowała sprowadzenie do Pardubic (środkowe Czechy) około 300 pracowników z Mongolii. Projekt spotkał się jednak ze zdecydowanym sprzeciwem władz miasta, które wskazują na rosnące obciążenie lokalnych usług publicznych.
Idź do oryginalnego materiału