Członkowie władz Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych w Polsce objęli funkcje przedstawicieli pracowników w Radach Nadzorczych trzech kolejowych przewoźników. Pod koniec maja 2026 r. Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy POLREGIO powołało Sławomira Centkowskiego na przedstawiciela pracowników w Radzie Nadzorczej spółki. W ostatnich dniach do składów rad nadzorczych PKP CARGO oraz PKP Intercity zostali powołani odpowiednio Leszek Miętek i
Maszyniści przedstawicielami pracowników w Radach Nadzorczych przewoźników
Zdjęcie: Prezydium-ZZM

1 dzień temu






