Maszyniści przedstawicielami pracowników w Radach Nadzorczych przewoźników

1 dzień temu
Zdjęcie: Prezydium-ZZM


Członkowie władz Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych w Polsce objęli funkcje przedstawicieli pracowników w Radach Nadzorczych trzech kolejowych przewoźników. Pod koniec maja 2026 r. Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy POLREGIO powołało Sławomira Centkowskiego na przedstawiciela pracowników w Radzie Nadzorczej spółki. W ostatnich dniach do składów rad nadzorczych PKP CARGO oraz PKP Intercity zostali powołani odpowiednio Leszek Miętek i

Idź do oryginalnego materiału